Oriflame

15. března 2013 v 15:41
Už máte dost předražené kosmetiky? Cítíte, že kdykoliv si jdete koupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na méněcenný výrobek? Udělejte takovýmto zážitkům rychlý konec, východisko bude tak jednoduché! Stačí se zaregistrovat a stát se kosmetickou poradkyní firmy Oriflame.
Společnost Oriflame je na našem trhu řadu roků, a neustále si nachází další a další klienty. Politika firmy je hodně moderní, protože poskytuje příležitost vydělat peníze i konečným poradcům. Prakticky to funguje tak, že se jednoduše registrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste již pány své pracovní doby. Oriflame nikoho neomezuje, máte možnost mít výdělky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, jestliže ale nic neprodáte, nic se nestane, firma vás do ničeho nutit nebude.
Váš podíl na zisku společnosti je tady náramný, vy totiž produkty nakoupíte se slevou 30% naproti katalogu. Těchto 30% může být váš skvělý plat. Výbornou informací může být i skutečnost, že si máte možnost i pro sebe nakupovat perfektní kosmetiku s touto skvělou slevou. Firma Oriflame drží na trhu velice dobrou reputaci, takže není nutné mít strach, že budete pod svým jménem prodávat nekvalitní výrobky. Distribuovat je možné, kdekoliv vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kamarády, srazy a tak dále.
V Oriflame máte příležitost stát se kosmetickým poradcem a již ten den ukázat katalog přátelům, sousedům a kolegyním, přijmout objednávky a okamžitě si vydělat. Najdete na našem webu www.ori-katalog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama