Oriflame výrobky

28. listopadu 2012 v 10:32

Přírodní kosmetika Oriflame.cz, registrace, katalog


Práškový pudr v perleťových kuličkách Giordani Gold - dárková edice

Giordani Gold Festive Bronzing Pearls

Práškový pudr v perleťových kuličkách Giordani Gold - dárková edice

Oblíbený pudr v dárkovém balení. Menší perličky se postarají o bronzové projasnění a vymodelování kontur obličeje. Ideální na zvýraznění lícních a klíčních kostí či dekoltu. 25 g

Být poradkyní společnosti Oriflame nemůže být nic těžkého, stačí se jen registrovat a již můžete mít přístup ke kvalitní kosmetice za výhodnou cenu. Kosmetika značky Oriflame je na trhu již řadu roků a má za sebou mnoho spokojených klientů, takže se nebudete muset obávat, že se podepíšete pod nekvalitní výrobky.
Váš podíl na zisku firmy je zde obrovský, vy totiž zboží nakoupíte s možnou provizí 30% vůči katalogu. Těchto 30% může být váš skvělý výtěžek. Dobrou informací je i skutečnost, že si můžete i pro sebe kupovat perfektní kosmetiku s touto skvělou slevou. Firma Oriflame drží si na trhu hodně dobrou pověst, tedy není nutné mít obavu, že budete pod svým jménem prodávat nekvalitní produkty. Prodávat můžete, kdekoliv vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, posezení atd..
Firemní politikou Oriflame Cosmetics je, aby veškeré přísady a složení produktů na celém světě splňovaly nejaktuálnější verze Nařízení o kosmetických přípravcích Evropské unie 76/768/EEC a odpovídaly bezpečnostním požadavkům americké FDA (Food and Drug Administration - Úřad pro léčiva a potraviny). Více dovíte zde na našem webu www.kosmetika-sleva.cz

Oriflame netestuje své výrobky na zvířatech a ani takové testy nezadává. Oriflame je členem Asociace osobního prodeje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama